WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

Kurumsal - Enel Enerji

Güç elektroniği üreticiliğinin öncü kuruluşu olan ENEL, 1988 yılında İstanbul’da kuruldu. Enerji sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın en güçlü markalarından biridir. 2018 yılında pazarda 30 yılını dolduran, bugün Türkiye’nin birçok ilinde bölge müdürlükleri ve bayilikleri bulunan yine ELEN markası ile dünyada 60’dan fazla ülkede oluşturduğu satış ve servis ağı ile yalnızca sektörün değil yeniliklerin ve başarının öncüsüdür. Yerli ve akıllı teknolojik üretim anlayışıyla kesintisiz güç kaynakları alanında uluslararası pazarın dünya devleri ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Buna bağlı olarak her yıl gerçekleştirilen istikrarlı büyüme kapsamında Kütahya’da 50.000 metre karelik alana kurulu birinci fabrikamızda üretime devam ederken, ikinci fabrikamızı hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Üçüncü fabrikamızın da temellerini atarak yeni yatırımlarımızla birlikte yeni istihdam alanları yaratmak ve ülkemize katma değer sağlamak için azimle çalışıyoruz.

ENEL olarak, Kesintisiz Güç Kaynağı & Elektronik ürünlerin satış ve pazarlamasında her zaman profesyonel hizmet anlayışımızla, müşterilerimizin ve sektörel pazarın ihtiyaçlarına uygun hızlı, güvenli ve yüksek verimli çözümler hazırlamaktayız. Günümüzde kullanılan son teknoloji ile birebir olarak, fabrikamızda hazırlanan cihazların dağıtımını tüm Türkiye’ye ve dünyaya gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bünyesinde Kesintisiz Güç Kaynağı üretiminin dışında Regülatör, Redresör, STS, IT Pano, Güneş Enerjisi Sistemleri, Rüzgar Enerjisi sistemleri, Endüstriyel Otomasyon Sistemleri ve Server Kabinleri gibi birçok ürünü projelendirmenin yanı sıra IT sektöründe de yüksek kaliteli Data Center Çözümleri sunmaktayız.

Biz müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, yüksek kaliteli ürünler üretmek ve satış sonrası destek hizmetlerini güvenilir ve hızlı şekilde sağlamak için ciddi çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca geliştirdiğimiz özel bir yazılım sayesinde müşterilerimizin tüm cihazlarını takip edip, taleplerine hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktayız. Gelişmiş satış sonrası Teknik Servis ağımız ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Cihazlarımız üretimden sevkiyata olan süreçte birçok kalite kontrolden ve testlerden geçmektedir. Kalite yönetim sistemlerini uygulayan ve sürekli geliştirme, iyileştirme felsefesini benimsemiş profesyonel kadromuzla sektörün önde gelen firması olmakta iddialıyız.

Günümüz dünyasında Enel Kesintisiz Güç Kaynakları bilinen tüm sektörlerde kullanım alanı bulunmaktadır. Kurum ve kuruluşlarda çok ciddi referanslarımız bulunmaktadır. Hayati önem taşıyan sağlık sektöründe Tomografi, MR, Yoğun Bakım Üniteleri, Laboratuvar Cihazları gibi insan sağlığının önemli tıbbi cihazlarında elektrik kesintilerini önlemek bizim işimiz. Bu doğrultuda Enel, Türkiye’de kamu ve özel hastanelerde %70 cihaz parkuruna sahiptir. Sadece Hastanelerde değil Hava Meydanları, Datacenterlar, Endüstri Kuruluşları, Demiryolları, Üniversiteler, Milli Savunma Bakanlığı ve Bankalar gibi birçok kamu kuruluşları ve özel sektörde cihazlarımız kullanılmaktadır.

Sektörün en köklü kurumlarından biri olmamızın verdiği gururla, 30 yılı aşkın süredir üretmenin kazandırdığı tecrübe ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız kurum ve kuruluşlardan alınan referanslarla Enel uzman olduğu bütün alanlarda her geçen gün kendini yenileyerek profesyonel çözümler sunmayı sürdürecektir.