ENEL ENERJİ Teknik Servis

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ
ENEL olarak öncelikli amacımız verdiğimiz hizmeti en profesyonel hale getirerek müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. %100 yerli üretim yapmanın bize sağladığı avantaj ve uzman eğitimli kadromuz ile dünyanın her yerine çözümler sağlıyoruz. Müşterilerimiz kesintisiz güç kaynağı ile ilgili Bakım, Devreye Alma, Yedek Parça ve Teknik Desteğe ihtiyaç duyduğunda, bunu en hızlı ve kaliteli şekilde sunmak konusunda idaalıyız. Sadece ürünlerimiz değil, Türkiye’nin her bölgesine yayılmış teknik servis ağ hizmetimizin de 7/24 kesintisiz sunulması birinci önceliğimiz. Firma olarak kullanıcıların beklentilerini en üst seviyede karşılayacak, yüksek kaliteli ürünler üretmek, satış sonrası destek hizmetlerini güvenilir ve hızlı şekilde sağlamak için ciddi çalışmalara imza atıyoruz. Ayrıca IT departmanımızın geliştirdiği özel bir yazılım sayesinde müşterilerimizin bütün cihazlarını takip edip, taleplerine hızlı bir şekilde geri dönüş sağlıyoruz. Öte yandan, portföyündeki tüm cihazlar, üretimden sevkiyata olan süreçte birçok kalite kontrolden ve testlerden geçiyor. Kalite yönetim sistemlerini uygulayan ve sürekli geliştirme, iyileştirme felsefesini benimsemiş profesyonel bir kadroya sahibiz. Teknik servis hizmetlerimiz;

GÜÇ TESPİTİ
Türkiye’nin her yerinde kullanıcının ihtiyacı olan sistemin belirlenmesi için yerinde “ücretsiz yük tespiti” yapılarak bir rapor oluşturulur ve bunun sonucunda müşteriye en uygun çözüm sunulur.

BAKIM
Müşterilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış farklı bakım anlaşmaları ile satılan cihazların yıllar boyu güvenle kullanılması sağlanır. Periyodik bakım anlaşmasıyla; Bakım sözleşmesi süresi boyunca 3 kere periyodik bakım yapılır. Sistemde oluşabilecek arızalara karşı önceden önlem alınır. Anlaşma kapsamındaki cihazlara verilen “yerinde arıza giderim hizmetleri” ücretsiz yapılır. Yedek parça fiyatları üzerinden %20 bakım anlaşması indirimi uygulanır.

YEDEK PARÇA SATIŞ
Yüzde 100 yerli üretim yapmanın en büyük avantajı olan anında yedek parça teminiyle kullanıcılarımıza %100 verimlilik sağlamaktayız.

DEVREYE ALMA
Satışı yapılan sistemler, ortamın tesisat alt yapısı hazır hale geldiğinde teknik servis personeli tarafından devreye alınır. Tüm ürünlerimiz devreye alımından itibaren 2 yıl garantilidir.

TEKNİK DESTEK
Çağrı merkezimiz, 7/24 gelen çağrıları karşılamakta ve arıza kaydı açmaktadır, yerinde servis ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye’nin 7 bölgesine yayılan Teknik servis kadromuzla anında sorunlara müdahale etme gücüne sahibiz. Kritik yükleri besleyen UPS sistemleri ENEL System üzerinden izlenmekte, olağandışı bir durumda alarmlar SMS/e-mail gönderilebilmekte ve sistemler uzaktan kontrol edilebilmektedir.